3rd Warsaw Seminar on Underwater Archaeology

W imieniu organizatorów międzynarodowego spotkania naukowego 3rd Warsaw Seminar on Underwater Archaeology pragnę niniejszym serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w obradach, w dniach 17–18 stycznia 2019 r.

Podczas konferencji prezentowane będą różnorodne projekty badawcze z zakresu archeologii podwodnej z całego świata, a celem spotkania jest wymiana informacji o wynikach badań terenowych i archiwalnych, oraz o zastosowaniu najnowszych technologii i ich wpływie na metodykę archeologii podwodnej, a także – przede wszystkim – o aktywności muzeów i uniwersytetów na polu ochrony podwodnego dziedzictwa kulturowego.

Program seminarium przesyłam w załączniku, dostępny jest też na stronie: http://underwaterexpedition.uw.edu.pl/3rd-warsaw-seminar-on-underwater-archaeology/

Spotkanie w ramach 3rd Warsaw Seminar on Underwater Archaeology zostało objęte patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Marcina Pałysa.

„3rd Warsaw Seminar on Underwater Archaeology” – zadanie finansowane w ramach umowy 959./P-DUN/2018 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.