konferencja na 100-lecie archeologii-informacje

sesje tematyczne_ konferencja 2019Przypominam uprzejmie, że tegoroczna konferencja “Przeszłość ma przyszłość! / The Past Has a Future!” – Konferencja na 100-lecie archeologii w Instytucie Archeologii UW  ma nową formułę i nie będzie konferencją sprawozdawczą. Informacje dotyczące organizacji konferencji oraz ważne terminy znajdują się na stornie http://www.archeologia.uw.edu.pl/konferencja-100-lecie-archeologii/.

Przypominam również, że miejsce dla tradycyjnych sprawozdań z badań, zwłaszcza tych prowadzonych przez naszych doktorantów oraz osoby realizujące granty w IA UW zostało przewidziane w sesji posterowej. Spodziewamy się, że każdy z Zakładów zgłosi przynajmniej jeden poster. Ponieważ obecnie zainteresowanie tą formą prezentacji jest niewielkie, termin nadsyłania zgłoszeń posterowych wydłużony został do 15.09.2019 r. Ogóle wskazówki dotyczące graficznej formy posterów znajdują się na stronie konferencji. Wydruk posterów zapewnia Instytut.

W załączniku informacje   o sesjach tematycznych (na podstawie  nadesłanych przez Państwa zgłoszeń).

Dr hab.Krzysztof Jakubiak
University of Warsaw