Wizyta PaKA

Chciałbym Państwu przekazać informację i przypomnieć, że 26-27 lutego bieżącego roku odwiedzi nasz Instytut Polska Komisja Akredytacyjna, która będzie sprawdzać ofertę programową i różne kwestie związane ze studiami na archeologii i archaeology. Jednym z istotnych elementów tej wizyty jest spotkanie ze wszystkimi nauczycielami akademickimi oraz hospitacja wybranych zajęć.

W związku z tym 26 lutego najprawdopodobniej o 11:30 (do 12:30) będzie spotkanie przedstawicieli Komisji ze wszystkimi nauczycielami akademickimi, który zechcą przyjść i porozmawiać. Również 26 lutego (środa), a także 27 lutego (czwartek) przedstawiciele Komisji mogą pojawić się na dowolnych zajęciach prowadzonych w tych dniach.
Więcej informacji wkrótce.
Dr Wiesław Więckowski

Wizyta PaKA

Chciałbym Państwa poinformować, że 26-27 lutego bieżącego roku odwiedzi nasz Instytut Polska Komisja Akredytacyjna, która będzie sprawdzać ofertę programową i różne kwestie związane ze studiami na archeologii i archaeology. Jednym z niezwykle istotnych elementów tej wizyty jest spotkanie ze studentami oraz zapoznanie się z życiem naukowym studentów.

W związku z tym 26 lutego najprawdopodobniej o 11:30 (do 12:30) będzie spotkanie przedstawiciela Komisji ze wszystkimi studentami, który zechcą przyjść i porozmawiać a o godz. 12:30  (do 13:00) będzie spotkanie między innymi z przedstawicielami kół naukowych i stowarzyszeń studenckich, a o godz. 13:00 (do 13:30) spotkanie z samorządem studenckim. W dniach 26 i 27 lutego przedstawiciele Komisji mogą również wizytować zajęcia.
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w każdym z powyższych.
Więcej informacji wkrótce.
Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w końcówce sesji.
Dr Wiesław Więckowski