Zajęcia 25.05-10.06.2020

Zajęcia z komponentem praktycznym będą prowadzone w dniach 25 maja – 10 czerwca w salach budynku Szkoły Głównej zapewniających zachowanie odległości i reżimu sanitarnego, w blokach: blok I 9:00-13:00 i blok II 14:00-18:00, lub w godzinach indywidualnie ustalanych ze studentami. Proszę zapoznać się z informacjami szczegółowymi i grafikiem, a także skontaktować się z poszczególnymi prowadzącymi.

Ankieta – pandemia COVID-19 w doświadczeniu studentów

Zespół badawczy składający się z pracowników i studentów z Zakładu Psychologii i Komunikacji Medycznej oraz Uniwersyteckiej Poradni Psychologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia zwraca się z prośbą o rozważenie wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej funkcjonowania i samopoczucia studentów wyższych uczelni w czasie pandemii COVID-19 (COVID-19 – Student Experience).
Szczegóły TU.