debata kandydatów na Dziekana Wydziału Archeologii

W środę 29. lipca odbędzie się na platformie Google Meet debata kandydatów na Dziekana Wydziału Archeologii, organizowana przez Wydziałową Komisję Wyborczą. Początek o godz. 12.00. Prosimy o dołączanie do spotkania z wyciszonym mikrofonem. Chęć zabrania głosu należy zgłaszać na czacie.
Link do spotkania: meet.google.com/tae-gnmw-arf

Porządek debaty

1) Pięciominutowe autoprezentacje kandydatów (3×5 minut = 15 minut)

2) Debata między kandydatami. Każdy kandydat zadaje po 2 pytania swoim konkurentom. Przewidziane 0,5 minuty na zadanie pytania i 2 minuty na odpowiedź (3x4x2,5 minuty = 30 minut).

3) Pytania „z sali”. Uczestnicy debaty zgłaszają chęć zabrania głosu na czacie. Na pytanie skierowane do wszystkich kandydatów odpowiadają oni w kolejności wcześniej wylosowanej (maksymalnie 2 godziny)

4) Pięciominutowe „mowy końcowe” kandydatów (3×5 minut = 15 minut)

UWAGA: Debata będzie nagrywana. Dołączenie do spotkania Google Meet oznacza wyrażenie zgody na nagrywanie. Link do nagrania zostanie udostępniony na stronie Instytutu Archeologii.

W imieniu Wydziałowej Komisji Wyborczej
dr hab. Sławomir Rzepka