Organizacja w dniach 25.05-9.06

W dniach 25.05-9.06 budynek Instytutu będzie otwarty od godz. 8:30 do 18:00. Wejście do budynku jest możliwe dla studentów, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w zajęciach z komponentem praktycznym (spis w poprzednim ogłoszeniu). Ci z Państwa, którzy chcą pojawić się w budynku by pracować z Promotorem, materiałym koniecznym do pisania pracy licencjackiej czy magisterskiej, powinni za pośrednictwem Promotora zgłosić chęć przyjścia najpóźniej na 24 godziny wcześniej na ręce dyr. Z. Stasiaka.
Sekretariat ds. studenckich dostępny jest zdalnie. Pełni również dyżur we wtorek, środę i czwartek w godz. 10:00-12:00 – wejście jednak tylko po uprzednim mailowym umówieniu się na konkretną godzinę i zgodzie pracownika.