Zaproszenie Komisji Krajów Śródziemnomorskich PAU

Uprzejmie zapraszamy na posiedzenie naukowe Komisji Archeologii Krajów Śródziemnomorskich Polskiej Akademii Umiejętności w dniu 18 lutego 2019 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w Małej Auli PAU (I piętro), na którym wygłoszone zostaną następujące referaty:

1. Dr hab. Krzysztof Jakubiak (Uniwersytet Warszawski), “Metsamor (Armenia), autochtoni versus najeźdźcy”

2. Jacek Hamburg (Uniwersytet Warszawski), prof. dr hab. Monika Badura (Uniwersytet Gdański), Grzegorz Skrzyński (Muzeum Ziemi w Warszawie, Polska Akademia Nauk), Agnieszka Kaliszewska (Instytut Badań Systemowych, Polska Akademia Nauk), Rafał Bieńkowski (Instytut Badań Systemowych, Polska Akademia Nauk), “Pierwsze wyniki badań terenowych oraz analiz materiału archeologicznego z obszaru Kutaisi (zachodnia Gruzja)”

Oprócz tego w programie posiedzenia:

– Dyskusja
– Sprawy administracyjne