Program mentoringowy TopMinds 2021

Tytuł: Program mentoringowy TopMinds 2021 – zapraszamy do udziału!

Stowarzyszenie Top 500 Innovators, zrzeszające naukowców, przedsiębiorców a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, która umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi zapraszają do udziału w programie mentoringowym TopMinds.

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się trzy edycje programu, z których skorzystało już ponad 120 młodych osób oraz ich mentorów!

Kogo zapraszamy?

Do wzięcia udziału w Top Minds 2021 zapraszamy studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Zachęcamy do aplikowania osoby wyróżniające się na polu naukowym, pełne pasji i ambicji, stawiające nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój.

Dlaczego warto?

Wierzymy w potencjał, jaki tkwi w mentoringu, opartym na budowaniu relacji, indywidualnym podejściu oraz transferze wiedzy i doświadczeń. Dlatego każdy i każda z naszych uczestników i uczestniczek ma wyjątkową szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących z nami naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury.

W nadchodzącym roku na naszych uczestników i uczestniczki czekają również liczne warsztaty i szkolenia na tematy takie jak m.in.: Jak zarządzać swoim czasem? Jak mówić o nauce, by podbić serca słuchaczy? W jaki sposób skutecznie rozwiązywać konflikty?

Program TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek!

Więcej informacji o programie, w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna lista mentorów dostępne są na stronie topminds.pl – zapraszamy!

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym programie i do przekazania informacji dalej.

Zespół TopMinds 2021

Dofinansowanie dodatkowego wypoczynku w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2020 i Nowego Roku

uprzejmie informujemy o możliwości złożenia wniosku o dofinansowanie dodatkowego wypoczynku w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2020 i Nowego Roku.

Wnioski do pobrania:      (NALEŻY WYDRUKOWAĆ DWUSTRONNIE)

Pracownik (druk dla pracownika UW oraz emeryta/rencisty UW nadal zatrudnionego na UW)

termin składania wniosków:   16 października 2020r.

miejsce składania wniosków:   Sekcja Finansowa WA – pok. 103

Emeryt  (druk dla emeryta/rencisty UW)

termin składania wniosków:   16 października 2020r.

miejsce składania wniosków:   Sekcja ds. Ogólnych WNKS – pok. 111

Wnioski można składać również drogą elektroniczną na stronie https://generator.ds.uw.edu.pl/   (osoba akceptująca:  d.kulbicka@uw.edu.pl)