Spotkanie informacyjne nt. stypendiów w USA

Szanowni Studenci, Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta co roku funduje stypendia dla polskich studentów chcących rozpocząć studia magisterskie w USA. Kolejny nabór zostanie ogłoszony w lutym 2021 r., jednak już w ten piątek 6. listopada o godz. 15.00 odbędzie się wirtualne spotkanie informacyjne w jęz. angielskim. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Więcej informacji na temat programu znajdą Państwo w zakładce Stypendia na stronie Wydziału, gdzie dodawane będą bieżące informacje oraz na stronie Komisji.

W celu dołączenia do wydarzenie należy kliknąć w link:
Meeting ID: 999 4223 8945
Passcode: 365418

Konkurs na dofinansowanie Kół Naukowych

Szanowni Państwo, przypominam, że trwa konkurs MNiSW na dofinansowanie działalności Kół Naukowych, m.in. w zakresie badań, zakupu licencji, nabywania kompetencji miękkich (szkoleń), czy popularyzacji wyników badań. Wnioski należy złożyć poprzez system OSF do 13 listopada. Więcej informacji w zakładce w tym miejscu oraz na stronie MNiSW. Agnieszka Tomas