Termin ćwiczeń powierzchniowych 19.-23.04

Szanowni Studenci i Studentki, z uwagi na bardzo złą sytuację pandemiczną, podjęłam decyzję o przesunięciu terminu ćwiczeń terenowych na kolejny tydzień, tj. 19-23.04.
Prowadzący zostali poinformowani o konieczności przesunięcia terminu realizacji zajęć oraz o możliwości ustalenia ew. dodatkowego późniejszego terminu, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Tych z Państwa, którzy planują udział w ćwiczeniach terenowych – zarówno teraz, jaki i latem, proszę o zapoznanie się ze stroną pod poniższym linkiem.
Proszę bardzo o poważne podejście do materiałów i wskazań tam zawartych.
Pozdrawiam życząc dużo zdrowia,
Agnieszka Tomas

Ankieta dot. wsparcia studentów z dysleksją

zapraszamy WSZYSTKICH POLSKOJĘZYCZNYCH STUDENTÓW Uniwersytetu Warszawskiego do wypełnienia ankiety na temat strategii radzenia sobie z nauką na Uniwersytecie Warszawskim. Celem badania jest opracowanie narzędzi wspierających studentów z trudnościami w uczeniu się (w szczególności z trudnościami w czytaniu).
Udział w ankiecie umożliwi wyjście naprzeciw potrzebom tej grupy studentów.
Badanie potrwa do 31.05.2021 r. Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmuje ok. 40 minut. Uzyskane wyniki będą analizowane zbiorczo i posłużą m.in. do opracowania modeli wspierania osób z trudnościami w uczeniu się. Link do ankiety https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_3sk57ZjwJLhiwU5