Dzień Otwarty UW 2021 Online

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty UW!
Wydział Archeologii na swoim stoisku przygotował wiele interesujących wydarzeń.

Myślisz o studiach na Uniwersytecie Warszawskim?
Wiesz już, jaki kierunek chcesz wybrać po maturze, ale nie wiesz, jak zapisać się na studia?
A może wręcz przeciwnie – wciąż szukasz właściwej drogi, jaką pokierujesz swoją przyszłą karierę?
Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałaś lub odpowiedziałeś twierdząco, Dzień Otwarty UW 2021 Online jest wydarzeniem w sam raz dla Ciebie!
Podczas Dnia Otwartego UW 2021 Online opowiemy Ci o naszej ofercie studiów, pokażemy możliwości rozwoju pasji, objaśnimy zasady rekrutacji oraz wskażemy, gdzie warto szukać informacji. Nie tylko uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące studiowania na UW, ale także poznasz starsze koleżanki i kolegów oraz wykładowców, z którymi porozmawiasz o interesującym Cię kierunku studiów.
To wszystko w pełni zdalnie – bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca w Polsce, a nawet na świecie!

Bądź z nami 24 kwietnia w godz. 10-16.  #TworzymyPrzyszłość

Zarejestruj się: https://dzienotwarty.uw.edu.pl/