Webinarium w zakresie OWI

W dniu 29 kwietnia Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii (UOTT UW) wraz z naszym odpowiednikiem na UJ – Centrum Transferu Technologi CITTRU – organizuje webinarium w ramach obchodów światowego dnia ochrony własności intelektualnej. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Porozumieniem Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT). Partnerem spotkania jest Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

Jest to otwarte webinarium, które powinno być interesujące dla pracowników naukowych, dla studentów i doktorantów.

AGENDA

29.04.2021 r.,

godz. 13.25-17.00

• 13.25-13.30 Przywitanie uczestników
  • 13.30-15.00 Prawne aspekty udostępniania danych badawczych, dr Krzysztof Siewicz (ICM UW)
  • 15.00-15.30 Przerwa
  • 15.30-17.00 ABC własności intelektualnej w trakcie studiów, dr hab. Justyna Ożegalska-Trybalska (Katedra Prawa Własności Intelektualnej UJ)
Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji znajduje się na stronie PACTT: https://pactt.pl/aktualnosci/ip-week-z-pactt-56.html
W imieniu UOTT UW serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału.

Polacy nad Nilem

Po przerwie spowodowanej pandemią, Katedra Archeologii Egiptu i Nubii na Wydziale Archeologii UW i Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW ponownie organizują konferencję „Polacy nad Nilem”. Będą na niej prezentowane najświeższe wyniki badań terenowych prowadzonych przez polskie ekspedycje archeologiczne w Egipcie, Sudanie i Etiopii.

Konferencja odbędzie się w dniach 21.-23. czerwca 2021. Ze względu na sytuację pandemiczną spotkania realizowane będą zdalnie, na platformie Google Meet lub Zoom (o szczegółach poinformujemy wkrótce na stronie www.polacynadnilem.uw.edu.pl).

W imieniu Organizatorów Konferencji

dr hab. Sławomir Rzepka