Wyjazdy nauczycieli akademickich w ramach programu Erasmus+ 2020/21

Na stronie BWZ zostały opublikowane zasady i kryteria dotyczące wyjazdów nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć w ramach programu Erasmus+ (STA KA 103/2020). Wydłużony został także termin realizacji wyjazdów przełożonych z roku 2019/20 z powodu pandemii (można je obecnie realizować do 15.12.2021r.).

To co najistotniejsze, zmieniła się formuła kwalifikacji nauczycieli akademickich. W latach poprzednich nabór odbywał się w wyznaczonym terminie na jesieni każdego roku akademickiego. Od obecnego kandydatury na wyjazdy STA mogą być przekazywane do BWZ na bieżąco, tylko za zgodą kierownika jednostki organizacyjnej i koordynatora ds. mobilności.

Szczegółowe zasady znajdziecie Państwo na stronie BWZ:

z poważaniem

Sylwia Domaradzka

1-7 maja br. godziny otwarcia budynku

W związku z planowanymi dniami wolnymi budynek Wydziału Archeologi UW otwarty będzie:

4 maja- budynek zamknięty (zarządzenie nr 288 Rektora UW stanowiące o dniach wolnych dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi)

5 – 6 maja – budynek otwarty w godzinach 9.00 – 16.00

7 maja – budynek zamknięty i dzień wolny od zajęć akademickich (Juwenalia UW)