UWAGA! Problemy z USOS

Szanowni Państwo!

W związku ze zgłaszanymi dzisiaj (4. października) niezgodnościami w planach zajęć w USOS ze strony zarówno studentów, jak i wykładowców, chciałam poinformować o występujących problemach, na które niestety nie mamy wpływu – wygląda, iż używany przez Państwa USOSweb w nieprawidłowy sposób przedstawia plany użytkowników, podczas gdy od strony USOSa administracyjnej nic się nie zmieniło i dane są poprawne. Podejmiemy starania by wyjaśnić sytuację, jeśli utrzyma sie ona po migracji danych dzisiaj w nocy.

Nie mniej przypominam, że zajęcia odbywają się zgodnie z informacjami dotyczacymi terminów odbywania zajęć (te w USOS wydają się działać poprawnie, błędy są jedynie w planach tygodniowych studentów i wykładowców). Wszelkie odwołania i zmiany planów są ogłaszane przez stronę archeologia.uw.edu.pl lub/oraz za pomocą uniwersyteckiej poczty mailowej.

Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszam.

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Jaskulska