4th Seminar on Underwater Archaeology

Już w czwartek rozpoczynamy 4th Warsaw Seminar on Underwater Archaeology; 18 -20 listopada 2021.
Konferencja będzie odbywała się stacjonarnie ale z uwagi na obostrzenia COVID-owe udział w obradach mogą wziąć tylko zarejestrowani goście.
Wszystkich z Państwa zapraszamy do śledzenia poszczególnych paneli na kanale YouTube Wydziału Archeologii UW.
W załączniku znajdziecie Państwo aktualny program wraz z linkami do streamingu.

Programme of the 4th Warsaw Seminar on Underwater Archaeology final

Trzecia edycja badania sytuacji osób LGBTQ+ na UW

To już trzecia edycja badania sytuacji osób LGBTQ+ na UW. Dwie poprzednie odbyły się 5 i 10 lat temu i zakończyły się publikacją dwóch wyjątkowych w skali Europy raportów.

Badanie od samego początku prowadzi organizacja studencka Queer UW. Pierwsza część to ankieta internetowa, do wypełnienia której zaproszone są wszystkie osoby, studiujące na Uniwersytecie Warszawskim. Znajdują się w niej pytania dotyczące bycia świadkiem niewłaściwych zachowań ale i znajomości wyoutowanych osób LGBTQ+ na uczelni. Ankietę wypełniać mogą też osoby hetero. Znaleźć ją można pod adresem queer.uw.edu.pl/badanieLGBTQ/

Dalsza treść informacji:

Queer UW znów sprawdza jak się studiuje na UW osobom LGBTQ