Komunikat w sprawie funkcjonowania budynku i administracji Wydziału Archeologii od 19 października do odwołania

Budynek Wydziału Archeologii będzie otwarty od poniedziałku do piatku w godz. 9.30 do 14.30

Sekcja Samodzielna ds. Ogólnych pracuje w systemie dyżurowym (jedna osoba w pokoju) w godz. 10.00-14.00

Sekcja Samodzielna ds. Studenckich pracuje w systemie dyżurowym od wtorku do czwartku w godz. 10.00-14.00

Biblioteka pracuje w godz. 10.00-14.00; wyłączona zostaje z użytkowania czytelnia,  zwroty oraz udostępnianie książek i czasopism (skany) – po uprzednim umówieniu się z bibliotekarzami. Prosimy o kontakt wyłącznie drogą mailową (biblioteka.archeologia@uw.edu.pl).

Prosimy o ograniczenie obecności w budynku i zachęcamy do kontaktu mailowego. Wszelkie niezbędne wizyty w budynku muszą być z wyprzedzeniem zgłoszone do Zastępcy Dyrektora Administracyjnego Zbigniewa Stasiaka (zbigniew.stasiak@uw.edu.pl).

Spotkania z władzami dziekańskimi są możliwe wyłącznie po mailowym lub telefonicznym umówieniu (bartosz.kontny@uw.edu.pl, m.starski@uw.edu.pl, a.soltysiak@uw.edu.pl)