Zasady równości na UW i na WA

Na Uniwersytecie Warszawskim działa wiele organizacji pomagających w przypadkach związanych z naruszaniem zasad równości i tolerancji. Będziemy starali się dostarczać pełnej informacji Studentkom i Studentom naszego Wydziału i wraz z Samorządem Studentów WA dawać Państwu wsparcie w sytuacjach kryzysowych.

Obowiązkiem każdego pracownika UW jest poszanowanie zasad równości w taki sposób, aby każdy student i studentka oraz pracownik i pracowniczka naszego Uniwersytetu czuli się bezpiecznie w murach naszego Wydziału, w poczuciu, że ich prawa będą właściwie przestrzegane.

Na stronie Zasad równości znajdą Państwo informacje dotyczące instytucji działających na UW. W tym miejscu będziemy zamieszczać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania kierowane do Prodziekan ds. studenckich oraz Samorządu WA.

Do Samorządu WA można również zgłaszać się o radę z problemami i sytuacjami które występują poza Uniwersytetem.

Prosimy zapoznać się ze stroną Równoważni na UW