Tryb zdalny na kierunku archeologia

Szanowni Państwo!

W ślad za ogłoszeniem Warszawy strefą czerwoną oraz decyzją na szczeblu rządowym o przejściu uczelni wyższych na nauczanie zdalne od 17.10.2020 r., informuję, że wszystkie zajęcia, także dla I roku na kierunku Archeologia będą odbywały się w trybie zdalnym od poniedziałku 19.10.2020 r. do odwołania. Odwołanie zajęć obejmuje także ćwiczenia terenowe, którymi są powierzchniówki.
Do jutra obowiązuje nas Zarządzenie nr 1, zgodnie z którym odbędą się zajęcia dla studentów I roku, według planu zajęć w trybie stacjonarnym. Konieczność ta wynika ze zbyt krótkiego okresu czasu potrzebnego do przejścia w tryb zdalny wszystkich zajęć oraz wymogu przyjęcia jednej formy – zdalnej lub stacjonarnej, dla całego rocznika.