Organizacje studenckie i studencki ruch naukowy

Szanowni Państwo! W zakładce STUDIA pojawiła się nowa zakładka dotycząca studenckiego ruchu naukowego i organizacji studenckich. Znajdą tam Państwo przydatne informacje na temat kół naukowych, zrzeszeń studenckich, organizacji sportowych i kulturalnych na UW. Zachęcam nasze koła naukowe do wstawienia swoich wizytówek. Krótki opis zawierający imię i nazwisko prezesa oraz opiekuna naukowego oraz podstawowe informacje nt. działalności koła proszę przesyłać na adres wa.student@uw.edu.pl.

Studia magisterskie w USA

Szanowni Studenci, Uniwersytet w Missouri oferuje trzy stypendia dla studentów chcących ukończyć studia magisterskie z zakresu archeologii klasycznej. Termin składania wniosków mija 15 stycznia 2021 r. Więcej szczegółów w załączniku.