Nowi kierownicy studiów

Z wielką radością informuję, że z dniem 8.03 powołałam dwie nowe panie na stanowiska Kierowników Studiów. Stanowisko Kierownika Studiów na kierunku archeologia, czyli studiów w języku polskim, zgodziła się przyjąć dr Elżbieta Jaskulska. Natomiast stanowisko Kierownika Studiów na kierunku Archaeology (Studies in English) zgodziła się przyjąć dr Katarzyna Pyżewicz. Równolegle, dr Jaskulska pozostaje członkinią Rady Dydaktycznej, natomiast dr Pyżewicz będzie nadal pełnić funkcję opiekunki studentów I roku.
Obie panie kierownik otrzymają ode mnie odpowiednie upoważnienia, które pozwolą na przyspieszenie rozpatrywania spraw studenckich, obsługę bieżącej korespondencji ze studentami i podawanie informacji na temat organizacji studiów. Główny ciężar kontaktów z wykładowcami będzie nadal spoczywał na mnie, podobnie jak rozstrzyganie spraw administracyjnych oraz trudniejsze sprawy studenckie. Jestem pewna, że po takim podziale obowiązków odczujemy wszyscy lepszy przepływ informacji i usprawnienie procesu organizacji i obsługi studiów.
Szanowni Państwo, myślę, że najgorszy czas mamy już za sobą. Jeszcze trochę musimy wytrzymać w niekomfortowych warunkach wymuszonych epidemią, ale z optymizmem patrzę w przyszłość i czekam na chwilę jak zaczniemy spotykać się na korytarzach Wydziału.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Tomas