Spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów na studia magisterskie na kierunku Archeologia

Szanowni Studenci III roku studiów I stopnia (licencjackich),

Już za chwilę kończą Państwo pierwszy etap kształcenia w szkole wyższej. W związku z tym, chcielibyśmy Państwa zaprosić na specjalnie spotkanie dedykowane dla studentów III roku, na którym spotkają się Państwo z Komisją Rekrutacyjną Wydziału Archeologii UW. Na spotkaniu zostaną przedstawione i omówione zasady i terminy rekrutacyjne na studia II stopnia (magisterskie) na kierunku Archeologia. Pełnomocnik ds. Rekrutacji Wydziału Archeologii UW postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące tegorocznej rekrutacji.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM w dn. 12.05.2021 r. (środa) o godz. 18:30.

Link do spotkania:

Meeting ID: 878 3948 2525 Passcode: 693444

Spotkanie z doktorantami (Nowy termin)

Szanowni Państwo, Drodzy Doktoranci,

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Archeologia, prof. dr. hab. Tomasz Derda, w imieniu swoim oraz przewodniczących komisji doktorskich, prof. dr hab. Piotra Dyczka oraz dr. hab. Adama Cieślińskiego, zaprasza na “Spotkanie z doktorantami”, które odbędzie się w nowym terminie: 12 maja o godz. 17:00 na platformie Google Meets. Na spotkaniu omówione zostaną zasady nadawania stopnia doktora oraz przebieg tej procederu w dyscyplinie Archeologia.

Link do spotkania: meet.google.com/wwx-gnhg-tua