Nowy cykl warsztatów online akcji 'EuroWeb’ COST CA 19191

Serdecznie zapraszamy na cykl sześciu warsztatów online pt. ’Advanced Analytical Techniques for Textiles’, organizowanych przez akcję 'EuroWeb’ COST CA 19191 i Dr Chistinę Margariti z Greckiego Ministerstwa Kultury.

Cykl otwierają warsztaty z udziałem Profesor Bodil Holst z Wydziału Fizyki i Technologii Uniwersytetu w Bergen, Norwegia, która wygłosi wykład pt. „Identifying archaeological fibres with optical and electron microscopy: Pitfalls and challenges”Po wykładzie przewidziana jest dyskusja w formie warsztatu. Warsztat odbędzie się we wtorek, 12 października o godz. 17.30. Rejestracja na spotkanie za pośrednictwem Zoom możliwa jest tutaj: https://skjemaker.app.uib.no/view.php?id=11192259

Lista wszystkich warsztatów dostępna jest tutaj.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Agata Ulanowska

Dopisywanie do zajęć konwersatoryjnych (II i III rok st. lic., I i II rok st. mgr.)

Ze względu na natłok zgłoszeń z prośbami do dopisanie do list na zajęcia z grupy Konwersatoria profilowane (studia licencjackie II i III rok) oraz Zajęcia konwersatoryjne (studia magisterskie I i II rok), na których są już wypełnione wypełnione limity, uprzejmie informujemy, że dopisywanie w systemie USOS będzie możliwe dopiero w listopadzie br. Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone zbiorczo. Proszę wysyłać zgłoszenia (w formie e-mail, z załączonym mailem lub innym dokumentem potwierdzającym zgodę prowadzącego na dopisanie do listy) na moje ręce na adres wa.studia.pl@uw.edu.pl. To zalecenie dotyczy wszystkich, którzy nie zostali dopisani do list wg stanu na dzień 8. października.

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Jaskulska
p.o. Prodziekana ds. Studenckich
Wydział Archeologii UW

Adresy w domenie UW

Szanowni Państwo, uprzejmie przypominam, że zgodnie z Regulaminem Studiów par. 19 ust. 2, pkt 4):

„Student ma obowiązek (…) korzystać z przyznanego konta pocztowego o domenie identyfikowanej z Uniwersytetem oraz informatycznego systemu obsługi studiów.”

a także zgodnie z par. 8 ust. 11:

„W przypadku złożenia na piśmie podania, (…) o treści rozstrzygnięcia studenta informuje się niezwłocznie po jego wydaniu osobiście lub drogą elektroniczną na adres o domenie identyfikowanej z Uniwersytetem.​”

Udział w zajęciach zdalnych bez kont w domenie UW jest niemożliwy. Proszę o założenie kont poprzez stronę https://it.uw.edu.pl/pl/uslugi/UslugiMojaPocztaGmailStudent/