Szanowni Państwo,
ostatnie w tym roku akademickim spotkanie w ramach seminarium doktoranckiego z numizmatyki antycznej poświęcone będzie dwóm bardzo ciekawym zagadnieniom: przypadkowym odkryciom zabytków archeologicznych i systemowi ich nagradzania w Polsce oraz napływowi srebrnych monet rzymskich do Barbaricum w późnym antyku.
Czytaj dalej „Seminarium dr z numizmatyki antycznej (22 czerwca)”

