Ubezpieczenie i zasady finansowania usług w ramach NFZ

Szanowni Państwo
W związku z licznymi zapytaniami ze strony pacjentów/studentów  UW i codzienną obserwacją ich wiedzy na temat zasad korzystania z opieki medycznej w ramach posiadanego statusu ubezpieczenia i zasad finansowania usług w ramach NFZ pozwalam sobie na Państwa ręce przesłać materiały informacyjne w tym zakresie. Szczególnie w czasach stanu epidemii, kiedy może być problem z dostępem do lekarza  i uzyskaniem rzetelnej informacji  wiedza taka może być pomocna zarówno dla studentów krajowych jak i obcojęzycznych. Zapraszamy do korzystania z infolinii i dalszej tradycyjnej ścieżki pomocy medycznej w przychodniach akademickich CenterMed Warszawa na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. Gwarantujemy szybką i sprawną pomoc medyczną  z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na dziś rozwiązań informatycznych.

Piotr Montewka
CenterMed Warszawa Sp. z o.o.

STUDENCI – ZASADY LECZENIA NFZ

STUDENCI SZCZEGÓŁY ZAPISU ON-LINE NFZ

Zajęcia z epigrafiki i papirologii dla klasyków

Szanowni Państwo, zapraszamy studentów naszego Wydziału na nowe zajęcia “Inskrypcje, papirusy i inne antyczne teksty, czyli źródła pisane w warsztacie archeologa klasycznego (konwersatorium, profil technologiczno-badawczy), które prowadzone będą przez mgr Annę Kordas. Pierwsze zajęcia odbędą się już w czwartek o godz. 11:30.

Poniżej link do zajęć: