Debata Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego pt. „Po co nam Konstytucja?”

Jakie aspekty życia codziennego reguluje Konstytucja?  Co w dobie globalizmu i powszechności Internetu ustawa zasadnicza może nam zagwarantować? Czy może zagwarantować cokolwiek?

W jaki sposób reguluje to, co politykom wolno, a czego nie wolno? Jakich rzeczy o niej nie wiemy, a będąc świadomymi obywatelami, powinniśmy wiedzieć?

@Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza 15 września o godzinie 17:00 na debatę pt. „Po co nam Konstytucja?” organizowaną w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. W jej trakcie poznamy m.in. odpowiedzi na powyższe pytania. Jest to bardzo dobra okazja do poszerzenia swojej świadomości obywatelskiej i bliższego zrozumienia otaczającego Nas świata.

W roli prelegentów oraz prelegentek wystąpi wybitne grono ekspertów:

•  prof. dr hab. Ewa Łętowska,
  •  dr Anna Materska-Sosnowska,
  •  prof. dr hab. Marcin Matczak,
  •  dr hab. Ryszard Piotrkowski, prof. ucz.

Dla wszystkich nieobecnych wydarzenie będzie transmitowane w serwisie YouTube.

Wydarzenie:

>> https://fb.me/e/4zoSmPhOz <<

Link postu do udostępnienia:

Dyżury p.o. Prodziekana ds. Studenckich

Przepraszam za opóźnienie wynikające z kwestii organizacyjnych. Tak, jak zostali już Państwo poinformowani listem od Dziekana Wydziału Archeologii od dnia 1. września pełnię obowiązki Prodziekana ds. Studenckich Wydziału Archeologii. Dane kontaktowe i terminy dyżurów zostały uaktualnione na stronie, podaję je również poniżej.

Kontakt:

ze studentami (mail tymczasowy): wa.studia.pl@uw.edu.pl

w innych kwestiach: ejaskulska@uw.edu.pl;

Dyżury dziekańskie:

we wrześniu (14-30.09.2021 r.) wtorek, środa, czwartek 11:00-14:00, zdalnie lub osobiście po uprzednim umówieniu.

Umawianie spotkania możliwe za pomocą kontaktu mailowego lub linku do kalendarza (za pomocą konta studenckiego). Proszę koniecznie podać imię, nazwisko i rok studiów, oraz informację, czy spotkanie ma być zdalne czy stacjonarne.

Z wyrazami szacunku,

dr Elżbieta Jaskulska