Lista seminariów magisterskich

Lista seminariów magisterskich, 60h, zal, 9 ECTS

←powrót do planu zajęć I r. st. magisterskich

←powrót do planu zajęć II r. st. magisterskich

UWAGA! Najbardziej aktualna informacja o terminach zajęć znajduje się w systemie USOS – informacje na stronie mogą być aktualizowane z opóźnieniem

M. Barwik / S. Rzepka  / D. Zielińska
      • Archeologia Egiptu i Nubii – wt. 16.45-18.15, s. 1.18
A. Bursche
      • Rzym i barbarzyńcy – pon. 11.30-14.45, s. 2.06
A. Bursche
      • Seminarium doktoranckie – pon. 11.30-13.00 i 13.15-14.45, s. 1.18, spotkania wg harmonogramu
P. Dyczek / R. Ciołek
      • Archeologia i numizmatyka starożytnej Grecji i Rzymu – pon. 8.00-9.30, s. 2.06
P. Dyczek / W. Nowakowski
      • Archeologia protohistoryczna – seminarium doktoranckie– pon. 13.15-14.45, s. 2.06A
K. Jakubiak
      • Lewant od Aleksandra Macedońskiego do Mahometa – czw. 15.00-16.30, s. 1.4
B. Kaim / D. Ławecka
      • Archeologia Bliskiego i Środkowego Wschodu – wt. 16.45-18.15, s. 2.11
R. Karasiewicz-Szczypiorski / M. Olszewski
      • Archeologia prowincji rzymskich – śr. 9.45-11.15, s. 2.06A
B. Kontny / A. Cieśliński / P. Szymański
      • Germanie i Bałtowie w starożytności – wt. 15.00-16.30, s. 2.07
Kontny / I. Modrzewska-Pianetti
      • Archeologia podwodna – pt. 11.30–13.00, s. 2.06
J. Kruppé
      • Archeologia późnego średniowieczna i czasów nowożytnych – czw. 11.30-13.00, s.3.13
K. Lewartowski
      • Archeologia Grecji – czw. 11.30-13.00, s. 1.14
A. Łajtar / T. Derda
      • Papirologia i epigrafika – pon. 16.45-18.15, s. 1.18
A. Łukaszewicz
      • Egipt od faraonów do panowania rzymskiego – pon. 15.00-16.30, s. 1.14
D. Manasterski
      • Archeologia pradziejowa: neolitu i epoki brązu – śr. 11.30-13.00, s. 0.30
K. Misiewicz
      • Metody nieinwazyjne we współczesnej praktyce archeologicznej – wt. 15.00-16.30, s. 1.11
J. Miziołek
      • Sztuka późnoantyczna i tradycja antyku w kulturze europejskiej – wt. 9.45-11.15, s. 1.14
I. Modrzewska-Pianetti
      • Archeologia Italii Północnej i Hiszpanii – wt. 9.45–11.15, s. 2.06
T. Nowakiewicz
      • Archeologia wczesnego średniowiecza – śr. 9.45-11.15, s. 2.11
J. Piątkowska-Małecka / W. Więckowski / K. Szymczak
      • Bioarcheologia i archeologia epoki kamienia – pon. 9.45–11.15, s. 1.10
M. Rekowska / P. Jaworski / T. Waliszewski
      • Rzym i świat śródziemnomorski – czw. 13.15-14.45, s. 2.07 A
M. Ziółkowski / M. Giersz
      • Archeologia Ameryki i Oceanii – pon. 16.45-18.15, s. 1.09

←powrót do planu zajęć I r. st. magisterskich
←powrót do planu zajęć II r. st. magisterskich