Aleksandra Grzegorska na TEDx University of Warsaw

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wyjść z łazienki, nie myjąc rąk? Lub czy zjadłeś kiedyś niemyte owoce lub warzywa? A może kochasz krwiste steki? Jeśli Twoja odpowiedź choć na jedno z tych pytań jest twierdząca z pewnością coś gryzie Cię od środka!

Poznajcie Aleksandrę Grzegorską – kolejną prelegentkę, której głos usłyszycie na tegorocznej konferencji TEDxUniversityofWarsaw Ma ona dla Was dobrą wiadomość – Dzięki temu, że coś gryzie Cię od środka – przyszłe pokolenia paleoparazytologów będą mogły dowiedzieć się czegoś o Twoim życiu.

Aleksandra Grzegorska – Absolwentka Wydziału Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie doktorantka w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW. Specjalizuje się w badaniach bioarcheologicznych – analizie szczątków ludzkich oraz starożytnych pasożytów znalezionych na stanowiskach archeologicznych. Na ich podstawie odtwarza wiedzę o zdrowiu i higienie w przeszłości. Chwilowo skupia się na badaniach dotyczących historii Polski między XVI a XIX wiekiem.

❋ ❋ ❋

Spotkajmy się 30 czerwca o godz. 16.00 w BUW