Konferencja naukowa: „Chrysomallos. Polscy archeolodzy nad Morzem Czarnym i na Kaukazie”

Koleżanki i Koledzy,
zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji konferencji naukowej „Chrysomallos. Polscy archeolodzy nad Morzem Czarnym i na Kaukazie”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11 i 12 kwietnia 2024 r. w siedzibie Wydziału Archeologii UW (gmach Szkoły Głównej na terenie kampusu przy Krakowskim Przedmieściu 26/28).

Tegoroczna konferencja planowana jest w całości w trybie hybrydowym. Podobnie jak w latach poprzednich dopuszczalny czas prezentacji to 20 minut.
Zgłoszenia zawierające informację o referencie: tytuł wystąpienia (wraz z afiliacją autora/autorów) i krótki abstrakt prosimy przesyłać na adres: konferencja.chrysomallos@gmail.com do 31 marca 2024 roku.
Zachęcamy do informowania o planowanej konferencji także innych badaczy, których może zainteresować proponowana przez nas tematyka.

Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić gościom spoza Warszawy zwrotu poniesionych kosztów związanych z przejazdem i noclegiem. Mamy jednak nadzieję, że brak opłat związanych z uczestnictwem złagodzi finansowe dolegliwości wynikające z udziału w konferencji.

Licząc na Państwa przychylność i liczny udział łączymy najserdeczniejsze pozdrowienia.
Komitet organizacyjny konferencji
dr hab. Radosław Karasiewicz-Szczypiorski