Egzaminy przeprowadzane w trybie zdalnym

Uprzejmie informuję, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 111 z dnia 16 września 2021 r. w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych, egzaminów i zaliczeń w trybie zdalnym (Monitor UW z 2021 r. poz. 222) w dniu 24.01 zostało ogłoszone Zarządzenie nr 1 Kierownika Jednostki Dydaktycznej dotyczące ogłoszenia listy narzędzi informatycznych wykorzystywanych do przeprowadzenia egzaminów w trybie zdalnym w sesji zimowej roku akademickiego 2021/2022 dla wybranych przedmiotów na kierunku archeologia i Archaeology (Studies in English).  Link do zarządzenia znajduje się tutaj.  Egzaminy nie zgłoszone przez prowadzących i nie ujęte w zarządzeniu prowadzone są w trybie stacjonarnym.

Jednocześnie przypominam, że zarządzenie obejmuje wykłady objęte w programie studiów obowiązkiem egzaminowania. Zajęcia opisane jako konwersatoria, ćwiczenia i lektoraty podlegają zaliczeniu na ocenę, bez względu na faktyczną formę sprawdzania efektów uczenia się.

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Jaskulska