Humanistyka cyfrowa na UW – zaproszenie do współpracy

w ramach działania „Humanistyka cyfrowa” realizowanego w programie IDUB stworzyliśmy serwis internetowy Humanistyka Cyfrowa na UW – dostępny jest online od początku tego roku akademickiego.

Zwracamy się do Państwa z serdecznym zaproszeniem nie tylko do regularnego odwiedzania serwisu i lektury zamieszczonych tam artykułów, ale także do współpracy.

Interesuje nas wszystko, co związane jest z humanistyką cyfrową na naszej Uczelni – informacje o projektach, które Państwo realizują, wydarzenia, nowe publikacje, ale także Państwa doświadczenia związane z jej uprawianiem.

Zależy nam na budowaniu pełnego obrazu humanistyki cyfrowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz dostarczaniu całej społeczności informacji o tym, co aktualnie dzieje się w tym zakresie, ale także na sieciowaniu badaczy i zespołów naukowych. Zapraszamy do kontaktu z nami (adres: humanistykacyfrowa@uw.edu.pl), a w międzyczasie również do odwiedzania serwisu Humanistyka Cyfrowa na UW.

Redakcja Humanistyki Cyfrowej na UW

Humanistyka Cyfrowa na UW