Konferencja Analiza Chemiczna w Ochronie Zabytków, AChwOZ’XXII – Zaproszenie

serdecznie zapraszamy do udziału w dwudziestej drugiej konferencji Analiza Chemiczna w Ochronie Zabytków, AChwOZ’XXII. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 grudnia br. w gmachu Centrum Nauk Biologiczno – Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Żwirki i Wigury 101.
Podczas uroczystego otwarcia konferencji w dniu 1 grudnia 2022 roku wykład zaproszony pt. “Nonlinear optical microscopy for characterization of cultural heritage materials” wygłosi prof. Maria Castillejo z Instituto de Química Física Rocasolano, CSIC, Madryt (Hiszpania). Drugi wykład zaproszony pt. „Tajemnica XVII-wiecznej gramatyki hebrajskiej: fragmenty XI-wiecznego psałterza w badaniach filologicznych i fizyko-chemicznych” wygłoszą prof. Monika Opalińska z Instytutu Anglistyki UW wraz z prof. Piotrem Targowskim z Instytutu Fizyki UMK.
Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz rejestracyjny, dostępny na naszej stronie pod adresem http://analizazabytkow.pl/Będziemy wdzięczni za możliwość wcześniejszego otrzymania Państwa zgłoszeń, co pozwoli nam jak najlepiej zaplanować nadchodzące wydarzenie. Równocześnie serdecznie zapraszamy do przesyłania propozycji wystąpień ustnych i plakatowych. Termin przesyłania propozycji upłynie 14.11.2022. Komitet Naukowy Konferencji zapozna się ze wszystkim zgłoszeniami, a decyzja o ich przyjęciu i zakwalifikowaniu do prezentacji plakatowej lub ustnej zostanie przesłana autorom drogą elektroniczną. Streszczenia zostaną opublikowane w postaci broszury, która dostępna będzie dla uczestników Konferencji oraz w wersji elektronicznej na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Analiza Chemiczna w Ochronie Zabytków, AChwOZ’XXII

W imieniu Komitetu Naukowego AChwOZ’XXII oraz Komitetu Organizacyjnego AChwOZ’XXII

Aleksandra Towarek