Nabór do zespołu wspierającego zagraniczne badaczki i badaczy UW

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW oraz Welcome Point UW poszukują ochotniczek i ochotników, którzy dołączą do zespołu wspierającego zagraniczne pracowniczki i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Nie musisz prowadzić badań! Wystarczy, że studiujesz na UW, znasz dobrze język angielski oraz możesz wziąć udział w warsztatach.

W zeszłym roku działanie okazało się dużym sukcesem. Pomóż go powtórzyć!

Dlaczego warto się zaangażować?

• To okazja, aby aktywnie wspierać społeczność akademicką UW oraz poznać osoby z różnych stron świata.
  • Elastyczny wolontariat – w tym działaniu nie jest wymagana regularna dyspozycyjność.
  • Rozwiniesz praktyczne doświadczenie w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku oraz w kwestiach związanych z relokacją obcokrajowców pracujących w Polsce.

Działania w ramach inicjatywy, poprzedzą zorganizowane przez UCW UW i Welcome Point szkolenia, które przygotują Was do wykonywania powierzonych zadań:

• poniedziałek (24.10) w godzinach popołudniowych – szkolenie pt. Przyjmowanie zagranicznych pracowników na UW – kwestie praktyczne
  • poniedziałek (14.11) 13:00-16:30 – praktyczny warsztat offline z podstaw komunikacji międzykulturowej

Jak się zgłosić?

Wyślij email: wolontariat[at]uw.edu.pl wraz z informacją, dlaczego chcesz dołączyć do zespołu wspierającego zagraniczne pracowniczki i pracowników UW oraz z informacją, czy jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny w terminie szkolenia oraz warsztatu.

Zgłoszenia można przesyłać do 20.10.2022, jednak nie zwlekaj!

Liczba miejsc w zespole jest ograniczona.

WAŻNE: Jeśli nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia uzupełnij ankietę wolontariusza: ANKIETA

O szczegółach naboru do zespołu wspierającego zagraniczne badaczki i badaczy UW można przeczytać TUTAJ