Spotkanie z doktorem Jamesem Hargravem

profesor Radosław Karasiewicz-Szczypiorski (CAŚ UW) i doktor Marcin Matera serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie z doktorem Jamesem Hargravem, w trakcie którego nasz gość wygłosi wykład pod tytułem Colonisation ancient and modern: a hall of (distorted) mirrors?

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 kwietnia, w godzinach 11.30–13:00, w sali 2.06 Wydziału Archeologii UW. W trakcie spotkania doktor James Hargrave wygłosi również wspomnienie o niedawno zmarłym, wybitnym znawcy zagadnień związanych z archeologią basenu Morza Czarnego G.R. Tsetskhladzem: A short tribute to Gocha Tsetskhladze, and his legacy.

Na prośbę naszego gościa załączamy poszerzoną wersję tekstu jego wykładu.

James Hargrave jest redaktorem czasopisma Ancient West and East i serii wydawniczej Colloquia Antiqua. Wykładał na uniwersytetach w Durham, Aberystwyth, Nottingham, Melbourne i w Oxfordzie.

Colonisation ancient and modern (1)