Informacja od Przewodniczącej Komisji Senackiej ds. Socjalnych w sprawie bezpłatnych zajęć judo dla dzieci pracowników UW

Miło mi poinformować, że zostały uruchomione bezpłatne zajęcia judo dla dzieci (wnuków) wszystkich pracowników UW.

Bardzo gorąco ze swojej strony zachęcam do skorzystania z tej oferty sportowej.

Uczestnikami zajęć mogą być dziewczęta i chłopcy w wieku 10–14 oraz 15–19 lat. Warunkiem przyjęcia na ćwiczenia jest brak przeciwwskazań zdrowotnych. Wcześniej nabyte umiejętności z zakresu gimnastyki (np. przewroty) lub innych sportów walki mogą w znacznym stopniu ułatwić proces uczenia się, ale nie są warunkiem przyjęcia do grupy. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Terminy zajęć:

– młodzież w wieku 15–19 lat: poniedziałek, środa, piątek (godz. 15.30–17.00); wtorek, czwartek (godz. 19.00–20.30); poniedziałek, środa (godz. 20.30–22.00);

– dzieci w wieku 10–14 lat: wtorek, czwartek (godz. 15.30–17.00); poniedziałek, środa, piątek (godz. 18.30–20.00).

Zajęcia odbywają się w salach przy ul. Karowej. Trenerzy prowadzący to: Karolina Pieńkowska, Mariusz Kos, Roman Kwaterski, Artur Stepnowski.

Zapisy na zajęciach odbywają się u trenerów prowadzących na hasło „Dziecko pracownika UW”.

Sekcja judo UW w swojej historii miała uczestnika Igrzysk Olimpijskich, medalistę Mistrzostw Świata, medalistki i medalistów Mistrzostw Europy, turniejów rangi Grand Slam i Grand Prix, wielu medalistów Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

szczegółowe informacje https://www.uw.edu.pl/pracownik/

Przedłużona została umowa z Fitprofit  i ceny nie uległy zmianie.  Pracownicy oraz Doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą zamawiać karty sportowe dla siebie i swoich bliskich.

Najważniejsze informacje znajdują się na poniższej grafice. Cennik otrzymacie Państwo po zapytaniu wysłanym pod adres: karty_uw@vanitystyle.pl

Szczegóły dostępne tutaj: https://www.uw.edu.pl/karty-sportowo-rekreacyjne-dla-pracownikow-i-doktorantow-uw/

Z wyrazami szacunku

dr Mirella Kurkowska