Kursy j. włoskiego dla studentów: GARGNANO 2023 – “CHIARA e GIUSEPPE FELTRINELLI” INTERNATIONAL COURSES OF ITALIAN LANGUAGE AND CULTURE

przesyłamy informację o ciekawej ofercie edukacyjnej przygotowanej przez jedną z uczelni Sojuszu 4EU+, Uniwersytet Mediolański. Oferta wakacyjnych kursów języka i kultury Włoch jest skierowana m.in. do studentów i doktorantów UW.

Kursy odbędą się stacjonarnie, w Gargnano, nad jeziorem Garda. Do udziału wymagana jest wcześniejsza znajomość j. włoskiego, na poziomie B1. Kursy są płatne (550 EUR za ponad 2 tygodnie zajęć, opłata pokrywa m.in. zakwaterowanie, wyżywienie, udział w aktywnościach kulturalnych).

Zgłoszenia są przyjmowane do 16 kwietnia, do godz. 12:00.

Informacje nt. oferty zamieszczone są poniżej, w załączonym dokumencie oraz na stronie internetowej Uniwersytetu Mediolańskiego.