Nowe wzory Kart ćwiczeń wykopaliskowych i ankiety ćwiczeń terenowych

Szanowni Państwo!
Rada Dydaktyczna przyjęła kilka bardzo ważnych dokumentów, w tym nowe wzory ankiet oceny ćwiczeń terenowych oraz kartę wykopalisk. Ćwiczenia terenowe będą teraz oceniane przez studentów w systemie USOS (ankiety PEJK), oceniane przez studentów w ankietach wydziałowych, a dodatkowo, w ankietach wydziałowych znajdują się pytania dotyczące specyfiki naszego kierunku oraz – co szczególnie istotne – znalazł się blok pytań dotyczących zasad BHP oraz etyki zawodowej, w tym zasad zapobiegania nieetycznym zachowaniom (mobbing, molestowanie, dyskryminacja)
Ponadto, zmianie uległ stary wzór Karty ćwiczeń wykopaliskowych. Aktualnie karta uwzględnia nowe zasady zaliczania modułów godzin ćwiczeń terenowych (75, 115, 150 oraz 190), ocenę użycia nowoczesnych metod dokumentacji i nowoczesnych narzędzi pomiarowych.
Zarówno Karta ćwiczeń wykopaliskowych, jak i ankiety oceny ćwiczeń wykopaliskowych mają również wersje anglojęzyczne.
Nowe wzory mogą Państwo obejrzeć na stronie Wydziału po kliknięciu w link: https://www.archeologia.uw.edu.pl/…/uchwaly-rady…/

Podsumowanie całorocznych działań dotyczących ćwiczeń terenowych znajdą Państwo w poście na stronie: