Spotkanie organizacyjno-informacyjne 2. Pikniku Archeologicznego na Bródnie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne 2. Pikniku Archeologicznego na Bródnie, które odbędzie się online na platformie Zoom (link poniżej) w dniu 05.06.2023 (poniedziałek) o godz. 19:00.

Piknik odbędzie się na grodzisku na Bródnie w dn. 17-18 czerwca br.

Spotkanie przeznaczone jest dla pracowników WAUW, którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w tym wydarzeniu, oraz studentów, którzy swoim udziałem chcą wesprzeć ten event, będący przedłużeniem tradycji odbywających się niegdyś Dni Archeologa.

Udział oraz organizacja warsztatów i pokazów na Pikniku niech będą świętem archeologii nie tylko na WAUW, ale także we współorganizujących to wydarzenie instytucjach.

Gorąco zachęcamy studentów do aktywnego uczestnictwa w 2. Pikniku Archeologicznym na Bródnie.

Link do spotkania:

W imieniu organizatorów