Spotkanie z prof. Włodzimierzem Godlewskim

Już 🗓25 sierpnia o godz. 🕕18:00 zapraszamy na PREMIEROWE POKAZY FILMOWE / Pokolenie odkrywców — uczniowie prof. Michałowskiego , które odbędzie się 📌 w sali kinowej Muzeum Narodowego w Warszawie.

Tym razem bohaterem cyklu „Od Faras do… O wykopaliskach i nie tylko – rozmowy z archeologami (i jednym architektem)” będzie prof. dr hab. Włodzimierz Godlewski, który prowadził badania w Starej Dongoli czy Naqlun (badania Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW). Swoją karierę związał z Wydziałem Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie wykładał, gromadząc na swoich zajęciach rzeszę studentów, zainteresowanych archeologią Nubii.

Spotkanie poprowadzi redaktor Agnieszka Krzemińska z tygodnika „Polityka”.

Organizatorami spotkań są Muzeum Narodowe w Warszawie, Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Archeologii Uniwersytet Warszawski.

zobacz więcej: https://www.facebook.com/events/1711307719320051/1711307725986717?active_tab=about