Warsztaty ERC z Yellow Research (listopad 2022)

Chcielibyśmy poinformować, że trwa nabór zgłoszeń na bezpłatne warsztaty ERC organizowane przez Polską Akademię Nauk we współpracy z wiodącą firmą konsultingową, Yellow Research.

Warsztaty będą składać się z dwóch elementów. Kandydaci do grantów ERC będą mieli zapewniony:

• Dostęp do materiałów szkoleniowych oraz nagranego webinarium na platformie e-learningowej Yellow Research
  • Udział w sesji pytań i odpowiedzi online, która odbędzie się 24 listopada w godz. 9.30-12.00 poprzez platformę Zoom. Spotkanie będzie prowadzone przez ekspertkę Lotte Jaspers

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim. Uczestnikami mogą być naukowcy posiadający co najmniej stopień doktora, reprezentujący wszystkie dziedziny nauki oraz planujący składać wnioski projektowe do konkursów ERC z jakąkolwiek jednostką naukową znajdującą się w Polsce.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Rejestracja online jest obowiązkowa i potrwa do 19 października 2022 r. (środa) do godz. 10.00. W celu rejestracji na warsztaty prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/RHpnTYBA9e6Gcbq87

Biuro ds. Doskonałości Naukowej zastrzega sobie możliwość wyboru kandydatów na podstawie przesłanych zgłoszeń.

W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Biura ds. Doskonałości Naukowej PAN