Oferta OGUN Wydział Neofilologii UW

Wydział Neofilologii zaprasza do zapisów na OGUN-y:  „Zajęcia doskonalące kompetencje językowe i komunikacyjne przydatne w nauce i na rynku pracy”.  Są to w większości zajęcia prowadzone w języku obcym (przeważnie w angielskim).

Ważne informacje:
1. W zajęciach uczestniczyć mogą wyłącznie studenci drugiego lub trzeciego roku studiów licencjackich (lub trzeciego i czwartego roku, jeśli studia trwają cztery lata) oraz pierwszego lub drugiego roku studiów magisterskich, a w przypadku studiów jednolitych magisterskich – studenci czwartego lub piątego roku, którzy realizują specjalność nauczycielską. (Wymóg ZIP)
2. Zajęcia ruszają od 24 października (niektóre od listopada), więc zapisy nadal trwają i są jeszcze wolne miejsca.
3. Zajęcia mają różną formułę:
– OGUN w dwa miesiące (zajęcia dwa razy w tygodniu po południu w listopadzie i w grudniu)
– OGUN weekendowy (3 piątki lub 3 soboty w listopadzie)
 OGUN-y stacjonarne lub online.

Lista przedmiotów wraz z kodami:

1. 3300-KBJA-OG Komunikacja biznesowa w języku angielskim
  2. 3300-JAKM-OG Język angielski w komunikacji międzykulturowej
  3. 3300-KBJN-OG Komunikacja biznesowa w języku niemieckim
  4. 3300-JFKDM-OG Język francuski w dyplomacji i komunikacji międzykulturowej
  5. 3300-JAPWŚ-OG Język angielski na potrzeby współczesnego świata akademickiego
  6. 3300-WPJA-OG Wystąpienia publiczne w języku angielskim – 2 grupy
  7. 3300-NTPJA-OG Niezbędnik tłumacza pisemnego (język angielski)
  8. 3300-WPTTU-OG Warsztaty przekładowe. Tłumaczenie tekstów użytkowych w języku angielskim
  9. 3300-WJTP-OG Warsztaty językowo-tłumaczeniowe dla początkujących (język angielski)
  10. 3300-RWLKM-OG Rozumienie współczesnej literatury, kultury i mediów świata anglosaskiego

Oferta OGUN_Wydział Neofilologii UW